Vítám Vás na svých stránkách.

Vítám Vás na svých stránkách.

Pracuji jako osobní stylista v Brně a okolí. Ráda Vám poradím s oblékáním i nakupováním nebo se můžete inspirovat módními články z mé skromné blogerské sekce. Bude se těšit na společnou práci na Vašem šatníku i na komentáře zde na blogu.

neděle 17. května 2015

Country fashion

O tom, co si vezmu na sebe, mě baví přemýšlet, i když jedu třeba na chatu, do parku nebo do lesa. Jasně, že oblečení musí být funkční a dostatečně pohodlné, to ale vůbec nemusí bránit stylovosti. Pohodlnými nepromokavými boty na procházku orosenou trávou můžou být klidně kožené ankle boots. K tomu džínové kraťasy s volným svetrem doplněným několika plackami a náramky s osobní hodnotou a vznikne outfit ve kterém se cítím vždycky maximálně příjemně. Dokonale vyjadřuje část mého já milující přírodu a relax, který si díky ní užívám :).

Řešíte také v čem vyrazíte na výlet i po estetické stránce? A je i pro Vás častý kontakt s přírodou nezbytností, bez které si neumíte představit žít?Tričko: KusKus 2nd Fashion, svetr: New Look, kraťasy: Jane Norman, boty: Funky Shoes, placka "Jsem" a náramek s provázky: Tomáš Klus merchandise, ostatní doplňky: vintage po babičce, mamince a k tomu dědečkův klobouk ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Těším se na sdílení všech Vašich myšlenek, nápadů, otázek i odpovědí.